Financování​​​​​​​

​​​​​​​ilustrační foto

Empire Hypotéka - snadno a rychle

Právě stojíte před velmi důležitým finančním rozhodnutím. Hodláte investovat do nemovitosti pro vlastní bydlení, k pronájmu či k podnikání. Rozhodli jste se pro financování pomocí hypotéky a chcete si být jisti, že jste si vybrali správné řešení. To znamená správnou finanční instituci, co nejnižší úrok na trhu, pokud možno nulové poplatky a zvláště jistota, že hypotéku vůbec v dané instituci dostanete. Jak ale poznáte, že Vámi vybrané řešení je správné?

Můžete se jít informovat do své banky a navštívit k tomu několik dalších bank či stavebních spořitelen. Bude Vás to stát spoustu Vašeho drahocenného času a energie, a přesto nemusíte správné řešení sami najít. Stačí však navštívit nás a společně správné řešení najdeme.

Svým klientům poskytujeme špičkový servis v oblasti financování nemovitostí. U každého z Vás zjistíme jeho potřeby, Vaše finanční možnosti a požadavky a následně zpracujeme analýzu možností v rámci 13 hypotéčních bank a 4 stavebních spořitelen. Navrhneme Vám několik možných způsobů financování, které odpovídají Vašim cílům a přáním. Následně Vám poskytneme kompletní servis související s vyřízením hypotéky a provázíme Vás celým průběhem od podání žádosti o hypotéční úvěr až po schválení a čerpání hypotéky.


9 důvodů, proč využít Empire hypoteční centrum

  • Nezávislé srovnání - všechny banky a stavební spořitelny na jednom místě
  • Nejnižší úrokové sazby na trhu, nyní až 1,49% – silná pozice na finančním trhu nám umožňuje vyjednat pro Vás, naše klienty nadstandartní podmínky
  • Nejlepší výběr banky nebo stavební spořitelny – vybereme banku či finanční instituci, která má aktuálně nejvýhodnější podmínky pro Vás
  • Vrácení rezervačního poplatku – v případě financovaní Vámi vybrané nemovitosti přes Empire hypoteční centrum se nemusíte bát, že přijdete o rezervační poplatek
  • Odhad zdarma – u vybraných nemovitostí možnost získání odhadu pro vyřízení hypotečního úvěru zdarma
  • Rychlé vyřízení – zjednodušený proces vyřízení hypotéky výrazně urychlí její průběh a výplatu finančních prostředků.
  • Následný servis - náš finanční specialista Vás provede procesem i po podpisu úvěrových smluv a bude Vám k dispozici po celou dobu trvání úvěru
  • Garance služeb - pokud se jednou s naším finančním specialistou spojíte, garantujeme Vám jeho služby i v případě, že nakonec koupíte jinde.
  • Vše zdarma – služby Empire hypotečního centra jsou pro naše klienty zcela zdarma v plném rozsahu.


Bezplatná konzultace

Empire Finance se řadí mezí lídry na trhu v oblasti financování. Jsme schopni komplexně zanalyzovat Vaše možnosti, porovnat je a vybrat takovou alternativu, která bude pro Vás nejvýhodnější. Tento nadstandartní servis je pro naše klienty zcela bezplatný.


Co vše pro Vás ještě uděláme?

Zpracování individuální nabídky

Vypracujeme pro vás nezávislé porovnání produktů bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

Konzultace

Služby Empire Hypotečního centra jsou bezplatné.

Financování na míru

Navrhneme Vám nejvýhodnější financování dle Vašich individuální potřeb

Zadání odhadu

Shromáždíme veškeré potřebné podklady nutné v zadání odhadu, a také vybereme osvědčeného odhadce, se kterým vše domluvíme.

Kompletní administrativa

Zkompletujeme za Vás všechny potřebné podklady k vyřízení úvěru a doručíme je do banky.

Vyjednání nadstandardních podmínek

Díky naší silné pozici na hypotečním trhu Vám vyjednáme nejvyhodnější podmínky u bank či stavebních spořitelen.

Kontrola schvalovacího procesu

Sledujeme a dohlížíme za Vás na průběh schvalovacího řízení.

Podpis úvěru a čerpání

Podpis úvěru proběhne za naší přítomnosti, podrobně se seznámíme s úvěrovou dokumentaci, objektivně zodpovíme veškeré dotazy a dohlédneme na vyčerpání.

Hypoteční poradenství

Pro kupující jsou služby Empire Hypocentra po celou dobu realizace bezplatné.


Nejlepší úrokové sazby v ČR

Výše úvěruMěsíční splátka 20 letMěsíční splátka 30 let
500 000 Kč2 503 Kč1 820 Kč
1 200 000 Kč6 008 Kč4 369 Kč
1 500 000 Kč7 510 Kč5 462 Kč
1 800 000 Kč9 012 Kč6 554 Kč


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*