O společnosti

Společnost Empire Reality je specialistou ve zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, jejich správou a navíc pro své klienty zajišťuje finanční a právní poradenství. Díky propracovanému školícímu systému, vysokému důrazu na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb u každého makléře je schopna zajistit v bezkonkurenčním čase prodej či pronájem Vaší nemovitosti.

Naleznete u nás byty, rodinné domy, chaty, pozemky, garáže, ale také činžovní domy, hotely, komerční nemovitosti, zavedené bary, kavárny a diskotéky nebo také kancelářské prostory. Pokud hledáte pronájem, tak jste tady správně, i v této činnosti patříme mezi nejlepší.

Při práci využíváme svých zkušeností v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, vždy k pružnému a efektivnímu zajištění potřeb našich klientů. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují pružně realizovat a přuzpůsobovat se potřebám a přáním Vás, našich zákazníků.


Mise

Naší misí je přiblížit a maximálně zjednodušit klientům realitní transakce tak, aby mohli naši klienti trávit čas dle svých přání. Naši práci se snažíme komunikovat Vám klientům vždy tak, aby jí porozuměl naprosto každý.


Vize

Našim cílem je maximální spokojenost a loajalita zákazníků díky uspokojení jejich skutečných potřeb.

Předvídat a pochopit potřeby zákazníka a naplnit je každodenní praktickou činností, to může náš klient očekávat od každého jednotlivého pracovníka naší kanceláře. Měřítkem naší konkurenceschopnosti je kvalita námi poskytovaných služeb a jenom zákazník je ten, kdo může tuto kvalitu potvrdit. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře, odborným zařazení nemovitosti do nabídky, odborné seznámení makléře s nemovitostí, včetně zhotovení profesionálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při převodu nemovitosti.

Dlouhodobou vizí společnosti je vytvoření unikátních realitních center v každém krajském městě a následně pobočkové sítě v rámci okresních měst v ČR tak, aby klient na jednom místě dokázal vyřešit všechny své požadavky ohledně nemovitosti a odcházel vždy maximálně spokojen.


Hodnoty

Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a reaplikace informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.

Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři i majitelé – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.

Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování

Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků

Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou

S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.

Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.

Míříme na Měsíc, protože i kdybychom minuli, dostaneme se mezi hvězdy.


Věříme

"že spokojený zákazník je základním stavebním kamenem úspěšného podnikání."


Kontaktujte nás!

*
*
*
*