Tržní odhad

​​​​​​​ilustrační foto

Odhad ceny nemovitosti zdarma a rychle, díky kterému prodáte svou nemovitost co nejvýhodněji!

Máme dvacetileté zkušenosti s realitami na českém trhu i v zahraničí, využíváme specializované databáze, cenové mapy i jedinečné know-how. Tyto sofistikované postupy využíváme tak, abychom Vám co nejrychleji dodali informaci o ceně vaší nemovitosti. Na Vás je pak už jen rozhodnutí zda svou nemovitost prodáte rychle, a za co nejvyšší možnou cenu.

Získejte profesionální odhad ceny Vaší nemovitosti a zjistěte po pár kliknutích, jakou částku můžete získat. Naši profesionálové Vám jej do 48 hodin zpracují.


Vyvarujte se chyb při odhadování ceny nemovitosti

  • Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit.
  • Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za zakoupení, rekonstrukce, atd.) a na základě těchto údajů vypočítají cenu nemovitosti. Kolik přesně prodávající investoval do samotné nemovitosti za dobu její životnosti, ovšem kupujícího příliš nezajímá. Důležitější je pro něj reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
  • Taktéž odhad ceny nemovitosti pouze dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nereflektuje ovšem skutečný stav nemovitosti prodávajícího


Máte zájem o tržní odhad nemovitosti? Kontaktujte nás!

*
*
*
*